PRACA IDEALNA
NIE ISTNIEJE.

ZNAJDŹ IDEALNIE DOPASOWANĄ
I ODMIEŃ SWOJE ŻYCIE ZAWODOWE!

Pobierz bezpłatny fragment >

- Nienawidzę tej roboty...

- To czemu jej nie zmienisz?

- Bo kolejna będzie podobna. Przecież ideały nie istnieją...

To autentyczny fragment mojej rozmowy ze znajomą. Niby wiemy, że ideały nie istnieją, i dlatego stają się dla nas doskonałą wymówką, by nic w życiu nie zmieniać. Bo skoro i tak nie będzie idealnie, to po co szukać?


Praca to bardzo istotna część naszego życia. W końcu spędzamy tam 1/3 doby przez nawet pół wieku. Przez większość tego czasu nie zastanawiamy się, czy jesteśmy w dobrym miejscu - dopóki nie zaczynamy odczuwać wypalenia, zmęczenia, braku satysfakcji. Nikt w szkole nie uczy nas świadomego zarządzania swoją karierą. Wolimy więc siedzieć w miejscu, którego nie lubimy, bo a nuż trafimy gorzej...

Ale czy naprawdę możesz sobie pozwolić na to,

by spędzać swój cenny czas w miejscu,

które do Ciebie nie pasuje?

Ja też nie wierzę w ideały. Wiem jednak, że każdy z nas może znaleźć pracę, która będzie mu odpowiadać na tyle, by zaakceptować pewne minusy. Każdy z nas może znaleźć Idealnie Dopasowaną.

Książka będzie doskonałym pomysłem dla...

osób zagubionych w swojej karierze zawodowej

osób, które twierdzą, że już za późno na zmiany

przedsiębiorców, którzy wypalili się w swojej pasji

Które czują, że trafiły na ścianę, nie wiedzą, co dalej robić w swoim życiu, wydaje im się, że muszą wykonywać zawód zgodny z wykształceniem, mimo że go nie lubią i tych, które martwią się, bo czują, że nic wielkiego w życiu nie osiągnęły. Pokażę Ci, jak odnaleźć właściwie dla siebie zajęcie i zmienić myślenie o swojej karierze.

Którzy zastanawiają się, czy nadal powinni zajmować się swoim biznesem, czy może czymś zupełnie innym, którzy utracili pasję do swojej działalności i szukają odpowiedzi, co dalej. Książka pomoże Ci spojrzeć na Twoje życie z lotu ptaka i podjąć decyzję, co dalej.

Które myślą, że wiek 25 / 35 / 45 czy więcej lat to już a późno na zmiany i skazują się na -naście czy -dziesiąt lat męczenia się w nieodpowiednim miejscu. Udowodnię Ci, że na zmiany nigdy nie jest za późno.

DLA KOGO

"Ludzie boją się planować swoją ścieżkę kariery, bo co jeśli się nie uda albo okaże się, że to nie to? No to odpowiadam: a co robisz, gdy widzisz, że źle skręciłeś – jedziesz do końca nie wiadomo gdzie, czy zawracasz? Nie podpisujemy cyrografów (...). Nie musisz trzymać się jednej podjętej kiedyś decyzji przez całe życie. Ale podejmuj je! Określ, czego oczekujesz od życia i pracy, i dąż do tego miejsca.


Tak, ludzie nie chcą planować przyszłości zawodowej, bo boją się, że wybiorą źle. Jednocześnie cały czas tkwią w złym wyborze… Co jest totalnie bez sensu. Źle Ci w jednej pracy, więc siedzisz w niej parę lat, bo gdzie indziej też może być źle, a może i gorzej. Ale hello, może też być lepiej! O tym nie pomyślałaś?

(...)


Ludzie brak planowania ścieżki kariery tłumaczą też czasem brakiem spontaniczności, z którym według nich ono się wiąże. A realizują tak spontaniczny przecież scenariusz: znajdź stabilną pracę i się jej trzymaj..."

fragment książki "Idealnie Dopasowana"

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU

książki "Idealnie Dopasowana"

Tutaj m.in: Wyjaśniam, czym właściwie jest "Idealnie Dopasowana" (bo to niekoniecznie tylko konkretna praca czy zawód), dzielę się historią swoich poszukiwań Idealnie Dopasowanej, tłumaczę, dlaczego warto zająć się karierą zawodową właśnie teraz, udowadniam Ci, że zasługujesz na to, by mieć dobrą, fajną pracę.

W tej części przeprowadzam Cię przez proces znajdowania Idealnie Dopasowanej, a także uczę, jak zamienić hamujące przekonania na wspierające, by w drodze do celu nie blokowała Cię Twoja własna głowa.

CZĘŚĆ 2. Jak odkryć Idealnie Dopasowaną?

CZĘŚĆ 1. Dlaczego nie idealna, a Idealnie Dopasowana?

Poprosiłam o pomoc moją klientkę i inne osoby, których ścieżkę kariery podziwiam. Przeczytasz i zainspirujesz się m.in. historiami:


CZĘŚĆ 3. Nutki inspiracji - historie prawdziwe

  • Barbary Lech, coacha i trenera,
  • Agi Zalewskiej, prawniczki z Legalnie na onlajnie,
  • Kasi Borkowskiej, wirtualnej asystentki,
  • Eweliny Muc, ekspertki biznesu online z Girls Who Wordpress.

OPINIE

Już teraz wiem, że zrobiłaś kawał dobrej roboty w mojej głowie. Po części nie bałam się tak mocno rzucić trwającej jeszcze pracy, bo wiedziałam że mam dobre wsparcie w kierunku szukania nowej, właśnie dzięki Tobie. W przystępny sposób pokazujesz, że to co czasami wydaje się ogromnie trudne przestaje takie być kiedy się to realizuje krok po kroku.

MONIKA

JAKUB B. BĄCZEK

Ta książka zainspiruje Cię do odkrywania i poszukiwań pracy dopasowanej do Ciebie. Pokaże Ci, dlaczego naszym celem nie powinna być praca idealna, a idealnie do nas dobrana i jak taką znaleźć. Jeśli do tej pory nie lubiłeś/aś poniedziałków, dzięki zastosowaniu wiedzy z tej książki, możesz pokochać. I życzę Ci, aby tak się stało! Serdecznie zachęcam do zapoznania się z książką.

Kupując książkę wiedziałam, że będzie to coś dobrego i nie zawiodłam się. Jestem zachwycona! Cieszę się, że Emilia subtelnie przedstawiła różnicę między idealną a idealnie dopasowaną pracą. Moim zdaniem w dobie konsumpcji, mydlenia oczu i obiecywania gruszek na wierzbie jest to potrzebne. Uważam, że "Idealnie Dopasowana" to wielofunkcyjny, skuteczny śrubokręt. Po jej lekturze mam poczucie, że te niepewne śrubki w głowie wreszcie się dokręciły.

uczestniczka 1. edycji kursu online "Idealnie Dopasowana"

trener mentalny #1 w Polsce

JUSTYNA

rekruter, specjalista HR, doradca kariery

O AUTORCE

Jestem coachem, trenerem mentalnym i projektantem kariery. Uczę, jak poprzez samorozwój można osiągać wewnętrzny spokój i harmonię pomiędzy wszystkimi elementami życia. Regularnie występuję jako wykładowca lub prelegentka na konferencjach i spotkaniach – współpracowałam m.in. z Pracuj.pl, CareerEXPO, Geek Girls Carrots i konferencją Strefa Zmian. Wierzę, że odpowiednio dobrana do nas praca jest jednym z kluczy do szczęścia w życiu, a każdy z nas zasługuje na to, by zajmować się zawodowo tym, co naprawdę kocha.

EMILIA WOJCIECHOWSKA

POBIERZ BEZPŁATNY FRAGMENT KSIĄŻKI

Wypełnij poniższy formularz, bym mogła przesłać Ci bezpłatny fragment książki.

.