SPRZEDAŻ PROGRAMU ZAKOŃCZONA!

Jeśli chcesz się dowiedzieć o starcie kolejnej edycji jako pierwsza, zapisz się na listę zainteresowanych!

.

Czas na PIENIĄDZ

Zapisz się na listę zainteresowanych kolejną edycją

Chcesz zarabiać więcej, ale ciągle napotykasz na przeszkody?
Sprawdź, czy w drogę do sukcesu nie wybrałaś się z zaciągniętym ręcznym!

Prowadź dochodowy biznes z lekką głową!

Pokażę Ci, jak zwiększyć przychody w Twoim biznesie dzięki:

 • zmianie przekonań na temat pieniędzy
 • pokonaniu blokad finansowych w Twojej głowie
 • odważnej promocji usług
 • dobraniu odpowiedniego modelu biznesowego.
Image
Czytaj więcej

Sześciomiesięczny program mastermind to inwestycja, dzięki której przestaniesz się bać rozmawiać i myśleć o pieniądzach. Zaczniesz z lekkością wyceniać swoje usługi i z pasją przedstawiać oferty klientom. Zbudujesz pewność siebie i przekonanie, że możesz zarabiać więcej. I będziesz zarabiać więcej. Tak, Ty!

Zastanów się, co byś zrobiła, gdybyś miała więcej pieniędzy?

Image

Możesz to wszystko osiągnąć. Rozwiązanie jest proste: musisz zacząć więcej zarabiać. Ale jak?

Finansowa niezależność zaczyna się w głowie. Dlatego to tam zaczniemy wspólną pracę.

Image

Jak wygląda program?

Pierwszy miesiąc

Sesja indywidualna (diagnostyczna), podczas której porozmawiasz ze mną 1:1 o swoich trudnościach związanych z pieniędzmi i zarabianiem. Wspólnie wyznaczymy cele, do których będziesz dążyć przez kolejne miesiące.

Icon
ImageImage
Icon

Sesja tematyczna (2h), na której szczegółowo omówię zagadnienie danego miesiąca. Tematy spotkań:

Miesiące 2-6

 • Ustal cele finansowe i zaplanuj, jak je osiągnąć
 • Zmień przekonania o pieniądzach na wspierające
 • Wyceń się dobrze
 • Ustaw mindset na zarabianie
 • Znajdź strategie na wyższe zarobki

Mastermind (ok. 2h, w zależności od liczby osób w grupie), podczas którego razem z grupą pomagamy Ci zaplanować wdrożenie wiedzy z sesji tematycznej do Twojego biznesu. Ustalamy zadania domowe, z których będziemy Cię rozliczać na kolejnym mastermindzie. Tu liczy się praktyka!


Image
IconImage
IconImage
Icon

Zakończenie

Sesja indywidualna podsumowująca sześciomiesięczną pracę w programie. Przyjrzymy się realizacji celów, omówimy sukcesy i trudności, a także wyznaczymy kierunek dalszych działań.

Dobór grup. Po sesjach indywidualnych podzielę Was na grupy, w których będziecie pracować. Muszę przyznać, że jestem w tym naprawdę dobra. Potrafię wyczuć wspólny vibe i potencjał do biznesowych przyjaźni. Nie wierzysz mi? Zobacz prowadzące Konkretną w biznesie – to ja połączyłam Kasię Borkowską i Monikę Wronę!

Image
Icon

Dodatek

W trakcie trwania programu otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na komunikatorze, gdzie na bieżąco będziesz mogła zadawać pytania i konsultować się ze mną oraz pozostałymi uczestniczkami programu.

Emilia Wojciechowska

coachka, trenerka mentalna

Jestem coachką i trenerką mentalną właścicielek 6-cyfrowych biznesów. Na co dzień pracuję z kobietami, które prowadzą swoje biznesy i doskonale rozumiem, co utrudnia im życie – jestem jedną z nich.

Pomagam przedsiębiorczym kobietom z odwagą wchodzić na kolejne etapy biznesu, promować się i zarabiać więcej będąc niezarobioną. Z moim wsparciem kobiety pokonują blokady w głowie i zaczynają na nowo cieszyć się z pracy u siebie.

Pracuję indywidualnie i z grupami już od ponad 6 lat. Jestem autorką podcastu „Niezarobiona jestem” i programów grupowych „Rusz z bloków”, „Mój biznes, moje zasady”.

Kim jestem?

Nie obchodzi mnie, ile kosztował Twój portfel ani co masz na tapecie telefonu. Nie będę też wymagać, żebyś pisała 1000 razy "Jestem bogata". Słyszałaś, żeby jakieś dziecko po napisaniu 100 razy "Nie będę rozmawiać podczas lekcji" faktycznie zmieniło swoje zachowanie? Za słowami musi iść działanie. To prawda, moc przyciągania pieniędzy tkwi w umyśle, ale nie ma to nic wspólnego z magią i energią. Tym, co Cię hamuje, są Twoje przekonania. Pracuję, opierając się na metodach naukowych. Pomogę Ci zmienić myślenie i nastawienie do zarabiania, ale tylko Twoje działanie doprowadzi Cię do celu.

Sprawdzone metody

Icon

Co wyróżnia ten program?

To nie jest kurs, który obejrzysz na przyspieszeniu, a tydzień później już o nim zapomnisz. To program, w którym systematycznie pracujemy nad osiągnięciem wyznaczonych celów. Spokojnie, nie zaburzy Twojego workflow, nie będziesz musiała nadrabiać pracy dla klientów w wolnym czasie. Ale miesiąc po miesiącu będziemy przechodzić przez kolejne etapy pracy nad Twoją relacją z pieniędzmi i zarabianiem. Będziemy na bieżąco weryfikować postępy i próbować przezwyciężać trudności, dzięki czemu szybko zaczniesz zauważać efekty. Nasze spotkania pomogą Ci utrzymać proces rozwoju i skupiać uwagę na tym, co ważne.

Icon

Regularność

Nie zostaniesz sama z materiałem do przerobienia. Program opiera się na spotkaniach i pracy w grupie. Możesz liczyć na ogrom wsparcia nie tylko ode mnie, ale też od pozostałych uczestniczek. Zobaczysz, jak wiele fantastycznych kobiet i ekspertek mierzy się z takimi samymi problemami, jak Ty. Wspólnie postaramy się odblokować wszelkie hamulce, które nie pozwalają Wam działać na 100 % i zarabiać zgodnie z oczekiwaniami.

Icon

Wsparcie

Jeśli nie osiągniesz swoich celów ustalonych na pierwszej sesji, a będziesz obecna na 80% spotkań i będziesz realizować swoje postanowienia z min. 80% skutecznością, zwrócę Ci wszystkie zainwestowane pieniądze!

Icon

Gwarancja!

Zapisz się na listę zainteresowanych kolejną edycją

Co mówią Klientki o pracy ze mną?

Nie kwestionuję swoich umiejętności, bo wiem, ile jestem warta. Poprawiłam swoją relację z pieniędzmi. Tuż po zakończeniu współpracy z Emilią zrealizowałam dużą kampanię marketingową, która przyniosła mi najlepszy wynik finansowy w historii mojego biznesu – bez stresu i siwych włosów! Teraz wiem, że jestem gotowa na wszystko!

Natalia Dołżycka

lifegeek.pl, założycielka Wirtualnego Coworkingu

Dzięki pracy z Emilią sprzedaję swoje usługi i programy dużo spokojniej, z większą pewnością siebie – i dzięki temu dużo skuteczniej.

Magda Mytych

Asystentka Marki, założycielka Strefy WA

Znalazłam czas na to, by uporządkować swój biznes jak właścicielka, podniosłam swoje ceny, moje przychody są na stabilnym poziomie ponad 10 tys. złotych miesięcznie.

Kasia Borkowska

KasiaBorkow.pl, autorka Prostego Procesu i Kolektywu WA

Izabela Cierzyńska

MalowanyKot.pl, Trenerka Umiejętności Społecznych

Moim celem było podniesienie cen – i zrobiłam to już po pierwszej sesji! Dostałam tyle wartości i osiągnęłam takie efekty, że za jedną sesję mogłabym zapłacić tyle, ile zapłaciłam za cały pakiet.

Faluj po portugalsku, lektorka j. portugalskiego

Marta Łuczejko

Byłam tuż przed rozpoczęciem kampanii sprzedażowej mojego pierwszego produktu i Emilia spadła mi z nieba, bo musiałam popracować nad syndromem oszusta i pewnością siebie. Dzięki współpracy kampania poszła rewelacyjnie!

IconIconIconIcon

Dla kogo ten program jest idealny?

Kto z niego w pełni nie skorzysta?

 • Masz własną działalność od minimum 1 roku (to program zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych przedsiębiorczyń),
 • prowadzisz biznes usługowy, ekspercki lub jesteś freelancerką (program jest idealny m.in. dla wirtualnych asystentek, graficzek, projektantek stron www, coachek, trenerek, copywriterek, dietetyczek itp.),
 • ustalając ceny długo zastanawiasz się, czy ktokolwiek Ci tyle za nie zapłaci,
 • trudno Ci swobodnie mówić o swojej ofercie, odważnie się promować i przez to zdobywasz zbyt mało klientów,
 • ciężko Ci mówić o pieniądzach; gdy klient pyta "ile to kosztuje", to staje Ci gula w gardle i zaniżasz wycenę,
 • nie masz konkretnego modelu biznesowego i pomysłu na to, jak regularnie zarabiać,
 • jesteś dobra w tym co robisz, ale mało osób o tym wie,
 • masz wrażenie, że ludzie nie doceniają tego, co robisz i wszystko chcieliby za darmo (a Ty im dajesz),
 • lub: zarabiasz bardzo dobrze, ale nie jest to dla Ciebie komfortowe.
 • Dopiero planujesz własny biznes lub prowadzisz firmę/działalność nierejestrową krócej niż rok,
 • prowadzisz wyłącznie biznes handlowy, bez bezpośredniej pracy z klientem (np. sklep internetowy bez doradztwa, dropshipping) lub biznes MLM (chyba że jednocześnie jesteś np. trenerką),
 • czujesz, że zarabiasz wystarczająco dużo w stosunku do ilości pracy, jaką wkładasz w biznes,
 • nie masz problemu z dużymi kwotami, nie boisz się ich,
 • potrafisz godnie wycenić swoją pracę,
 • masz dobrze dobrany model biznesowy, który przynosi Ci stałe, satysfakcjonujące dochody.

Program startuje w listopadzie. Dostęp do programu jest limitowany. Po wyczerpaniu 15 miejsc sprzedaż zostanie zamknięta. Program wymaga ode mnie zwiększonej dostępności i zaangażowania, dlatego nie mogę zagwarantować, że otworzę kolejną edycję. Na ten moment to jedyna okazja, by skorzystać z oferty uczestnictwa mastermindu Czas Na Pieniądz!

Zarezerwuj swoje miejsce!

 • indywidualną sesję wstępną
 • 5 sesji tematycznych
 • 5 sesji mastermind
 • indywidualną sesję podsumowującą
 • dostęp do prywatnej grupy na komunikatorze
 • gwarancję satysfakcji!

W TEJ CENIE DOSTAJESZ:

Cena: 597 zł / miesiąc

przez 6 miesięcy

BONUS:

Oprócz standardowego pakietu otrzymasz ode mnie prezent. To zestaw narzędzi "Złota Wycena" o wartości 197 zł, który ułatwi Ci przygotowywanie wyceny dla klientów. Zmniejszysz ryzyko niedoszacowania ceny i unikniesz rozczarowania.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

1. Ile będzie osób w grupie i jak będą dobierane?

Grupa będzie liczyć od 3 do 5 osób + ja jako prowadząca. Zależy mi na tym, aby każda uczestniczka miała wystarczającą przestrzeń do pracy nad swoimi wyzwaniami. Dlatego zaprojektowałam cały program dla kameralnej grupy.

Jeśli chodzi o dobór grupy, przede wszystkim punktem wspólnym będą podobne wyzwania. Wtedy będę mogła więcej czasu poświęcić na zagadnienia, które interesują całą grupę. Będę się też starała, żeby nie było w jednej grupie dwóch takich samych biznesów, ale to nie jest przeszkoda, chodzi po prostu o różnorodność. No i ważny punkt: logistyka ;) Czyli dostępność w danych dniach i godzinach.


2. W jakich dniach / godzinach będą się odbywały spotkania?

Spotkania będą odbywały się we wtorki, środy lub czwartki w 3 blokach czasowych: ok. 10:00, 13:00 i 15:00. Dokładne terminy będą ustalane w grupach, tak, by każdej uczestniczce pasowały.


3. Co jeśli nie polubię się z innymi osobami w grupie?

Prawdopodobieństwo takiego zdarzenia jest małe, ponieważ będą to osoby z podobnymi wyzwaniami do Ciebie, na podobnym poziomie biznesowym. W programie nie będzie przypadkowych osób – z każdą odbędę sesję indywidualną. Poza tym uważam, że nie musimy się lubić, by razem pracować – wystarczy szacunek :)


4. Dlaczego program trwa tak długo?

Przekonania, które mamy, dojrzewały w nas przez całe życie. Często już w dzieciństwie słyszałyśmy, że pieniądze szczęścia nie dają, że bogactwo to synonim próżności, że tylko ciężka fizyczna praca jest cokolwiek warta. Trwamy w tych przekonaniach przez 20, 30, 40 lat, więc pół roku to tak naprawdę krótka chwila, która może całkowicie zmienić kolejne lata naszego życia.


5. Nie mam czasu na kurs, może napiszesz e-book na ten temat?

Wbrew pozorom praca z e-bookiem byłaby znacznie żmudniejsza, no chyba że chciałabyś tylko przeczytać treść i nie wprowadzać jej w życie. Ale jaki miałoby to sens? Metodyka, jaką wybrałam, tworząc ten kurs zakłada duże zaangażowanie i interakcję z innymi osobami. W trakcie programu otrzymujesz stałe wsparcie nie tylko ode mnie, ale także od grupy osób, w podobnej do Ciebie sytuacji. Tu każdy trzyma kciuki za resztę i motywuje do regularnego działania. Bo tylko systematyczna praca może przynieść realne efekty.


6. Czy jest możliwość, że nie będzie odpowiedniej grupy dla mnie? Co wtedy?

Może się tak zdarzyć, że po sesjach indywidualnych okaże się, że nie znajdę dla Ciebie odpowiedniej grupy. Wtedy zwracam Ci opłatę za pierwszą ratę w całości. Omówione cele zabierz ze sobą dalej (może do pracy indywidualnej ze mną?) :)


7. Czy mogę zrezygnować z programu w trakcie trwania?

Nie. Umawiamy się, że jeśli decydujesz się na dołączenie do programu, to zobowiązujesz się zapłacić wszystkie 6 rat. Zależy mi jednak na satysfakcji uczestniczek, dlatego jeśli coś w trakcie nie będzie Ci odpowiadało, od razu do mnie pisz, a znajdziemy rozwiązanie. Tak samo jeśli w trakcie programu zmieni się w jakiś sposób Twoja sytuacja finansowa i będziesz miała problemy z płatnością – pisz. Wierzę, że dwie dorosłe kobiety potrafią się dogadać :)


8. Czy mogę otrzymać fakturę?

Jasne, i to taką z VAT-em! Pamiętaj, by zaznaczyć odpowiednią opcję w koszyku. Odliczysz sobie VAT i program wyjdzie tańszy ;)


9. Czy to program na pewno dla mnie?

Pamiętaj, że jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, możesz do mnie napisać! Tu znajdziesz opcje kontaktu.

Dla kogo program będzie najlepszy?

Masz swój biznes lub działalność nierejestrową od co najmniej roku, prowadzisz mały biznes usługowy lub ekspercki / jesteś freelancerką. To idealna propozycja dla wirtualnych asystentek, graficzek, projektantek www, nauczycielek języka, copywriterek, trenerek, coachek itp.
Kto raczej z niego nie skorzysta?
Dopiero chcesz zacząć prowadzić własny biznes, wolisz pracę 1 na 1 niż program grupowy, nie masz problemów w temacie pieniędzy w biznesie, Twój biznes to MLM (chyba że jednocześnie budujesz np. markę trenera sprzedaży w MLM – wtedy śmiało. Chodzi mi o osoby, które tworzą własne marki, usługi, produkty).


10. Ile czasu będę musiała poświęcić na udział w programie?

Spotkania tematyczne trwają 2 h, a mastermindy mogą trwać do 2,5 h - to już 4,5 h na spotkania w miesiącu. Dolicz do tego pracę własną pomiędzy spotkaniami na wypełnienie zadań, do których się zadeklarowałaś na spotkaniu (w zależności od Twoich celów). Dolicz też czas dla siebie po spotkaniach na podsumowanie wniosków i planów (dobrze mieć minimum 30 minut). Potrzebujesz więc w sumie co najmniej 7-12 godzin wolnego czasu w ciągu miesiąca.

Pamiętaj: czas to pieniądz, ale też Czas Na Pieniądz!


11. Jak działa gwarancja?

Jestem tak pewna skuteczności tego programu, że daję Ci na niego gwarancję. Jeśli po programie nie osiągniesz celów, które wspólnie wyznaczymy na pierwszej sesji indywidualnej, zwrócę Ci wszystkie zainwestowane w program pieniądze! Warunek to uczestnictwo w 80% spotkań (czyli możesz opuścić 2 spotkania) i realizacja 80% celów mastermindowych (czyli możesz mieć wymówkę tylko na jednym mastermindzie ;)).


Zapisz się na listę zainteresowanych kolejną edycją