BEZPŁATNY WEBINAR 12 października o 10:00

KASA SIĘ nie ZGADZA

Dlaczego nie zarabiasz w swoim biznesie tyle,
ile byś chciała?

Zapisz się bezpłatnie na webinar i:

  • poznaj 3 główne powody, dlaczego biznesy online nie przynoszą dochodów,
  • dowiedz się, nad jakimi obszarami warto pracować, by zarabiać więcej,
  • przestań wstydzić się tego, że zarabiasz!
Image
.

12 października 2023

IconIcon

10:00 - 11:30

>> Zmiana terminu <<

Być może już od dawna masz takie marzenia, ale zarobki w Twoim biznesie nie podążają za nimi. Kasa się nie zgadza - wpływa na konto, ale zaraz znika po opłaceniu rachunków, faktur i wypłaceniu sobie skromnej wypłaty. A przecież miało być inaczej! Biznes online miał być przepustką do lepszego życia...


Nie zakładałaś firmy po to, by mieć drogie hobby. Założyłaś ją m.in. po to, by godnie zarabiać na tym co kochasz. Chciałaś pracować mniej i mieć pieniądze na swoje pasje, na szkolenia, ale też dla rodziny - by zadbać o Waszą wspólną przyszłość.


Realizacja Twoich celów finansowych jest możliwa. I chcę Ci pokazać, jak to zrobić. Już teraz zajmij swoje miejsce na webinarze!

Zastanów się, co byś zrobiła, gdybyś miała więcej pieniędzy?

Image Image
Zapisuję się!
Zapisuję się!

Na webinarze poznasz 3 główne powody, dlaczego biznesy online nie przynoszą dochodów i dowiesz się, nad jakimi obszarami warto pracować, by zarabiać więcej w swojej firmie. Dzięki temu zadbasz o najważniejszy obszar Twojego biznesu!

Zadbasz o swoje finanse

Icon

Dlaczego warto zapisać się na webinar?

Jeśli nie możesz być na żywo, dostaniesz nagranie do obejrzenia w ciągu 3 dni. Ale jeśli będziesz, możesz liczyć na prezent: PDF "Odkryj swoje blokady finansowe" oraz bonusy do mojego najnowszego programu "Czas na Pieniądz"!

Icon

Zgarniesz bonusy i niespodzianki

Zobacz, co o moich webinarach pisały uczestniczki:

Icon

Dobrze zainwestujesz swój czas

Nie lubię lania wody i wiem, że Ty też nie lubisz. Na webinarach mam zasadę: albo mięso, albo wcale ;)

Icon

Dostaniesz sam konkret

Podzielę się z Tobą wiedzą, którą wielokrotnie sprawdziłam w praktyce z moimi Klientkami. Bez bullshitu, magii, manifestacji i rytuałów.

Poznasz sprawdzone metody

IconImage Image Image Image Image Image
Zapisuję się!

Emilia Wojciechowska

coachka, trenerka mentalna

Jestem coachką i trenerką mentalną właścicielek 6-cyfrowych biznesów (obecnych i przyszłych ;)). Na co dzień pracuję z kobietami, które prowadzą swoje biznesy i doskonale rozumiem, co utrudnia im życie – jestem jedną z nich.

Pomagam przedsiębiorczym kobietom z odwagą wchodzić na kolejne etapy biznesu, promować się i zarabiać więcej będąc niezarobioną. Z moim wsparciem kobiety pokonują blokady w głowie i zaczynają na nowo cieszyć się z pracy u siebie.

Pracuję indywidualnie i z grupami już od ponad 6 lat. Jestem autorką podcastu „Niezarobiona jestem” i programów grupowych „Rusz z bloków”, „Mój biznes, moje zasady”.

Kim jestem?

Czekam na Ciebie już 12 października o 10:00!

Zarezerwuj swoje miejsce!

Zapisuję się!