Stawiaj granice z korzyścią dla siebie i swoich klientów,

Rozwijaj siebie i swój biznes z pewnością siebie i w zgodzie ze sobą,

Współpracuj z takimi klientami, z jakimi naprawdę chcesz!

Zapisy zamknięte
Czytaj więcej

Szkolenie online z asertywności i ustalania zasad

dla małych biznesów i freelancerów

Jak wyznaczać granice w biznesie,

by zadbać o siebie i klientów

1 marca, godz. 17:00

czas trwania: 2 godziny i 15 minut

Szkolenie online
z asertywności
i ustalania zasad

dla małych biznesów
i freelancerów

Gdy prowadzę webinar, kolejny dzień lubię zrobić sobie luźniejszy. Tak było i w tym przypadku. Wybrałam się do ulubionej kawiarni, by nadrobić blogowe zaległości i napisać choć jeden nowy artykuł. Pisanie szło mi tak sprawnie, że po niecałej godzinie artykuł był gotowy. Ale skoro już ruszyłam się z domu, postanowiłam napisać jeszcze jeden, z tym że... właśnie skończyła mi się kawa. Podeszłam do lady, zamówiłam ulubione latte z napojem sojowym i stwierdziłam, że przy okazji czas nagrodzić się za udany webinar!


Już po kilku minutach kelnerka przyniosła do mojego stolika kawę i obłędnie pachnące crumble z kruszonką i gałką lodów waniliowych. Zrobiłam sobie chwilę przerwy, by móc delektować się smakołykami, przy okazji praktykując mindfulness. Wspaniała chwila: tylko ja, gorące owoce, chrupiąca kruszonka i domowe lody.


Już zbliżałam do ust łyżeczkę, by skosztować pierwszy kęs, aż nagle zadzwonił mój telefon. I to ten służbowy! Ledwo parę dni wcześniej postanowiłam, że udostępnię numer na stronie internetowej, by klienci mieli ze mną łatwiejszy kontakt. Odebrałam od razu!


- Dzień dobry! Pani Emilia, tak? Bo Pani ma tu na stronie taki artykuł o Linkedin... I ja właśnie sobie ustawiam profil, ale nie mogę znaleźć jednej opcji... czy mogłaby mnie Pani pokierować?


Moją pierwszą reakcją było oburzenie, zresztą słuszne. Zaczęłam jednak dopytywać, o co konkretnie chodzi. Ostatecznie, sfrustrowana i zła na siebie, i tak kazałam panu przesłać pytanie i link do profilu mailem.

Trzy minuty później patrzyłam już tylko na smętną breję, która została z moich ulubionych lodów waniliowych.


To był dzień, kiedy zdjęłam numer ze strony, podniosłam ceny i zapisałam swoje dwie pierwsze oficjalne zasady biznesowe:

1. Nowi klienci mogą kontaktować się ze mną tylko online,

2. Nie udzielam eksperckich wskazówek bezpłatnie.


Teraz lista jest dłuższa, a ja mogę delektować się ciągle zimnymi lodami i ciągle ciepłą kruszonką.

Dzień, który zmienił w moim biznesie wszystko

Chcę Ci pomóc uniknąć moich błędów.

Bo własny biznes i praca z klientami powinny być przyjemnością, a nie źródłem stresu i frustracji!

Czy mierzysz się w swoim biznesie

z tymi wyzwaniami?

Zapisz się teraz!
 • Boisz się postawić granicę i sprzeciwić się klientowi, obawiając się, że go stracisz lub wystawi Ci negatywną opinię?
 • Pracujesz dużo za dużo, często wieczorami i w weekendy, bo tego oczekują od Ciebie klienci (albo tak Ci się wydaje)?
 • Sprawdzasz maile i odbierasz telefony po godzinach?
 • Zgadzasz się na dodatkową pracę / poprawki itp., nie wystawiając za to faktury?
 • Zaczynasz współpracę, nawet jeśli podskórnie czujesz, że to nie jest klient dla Ciebie?
 • Boisz się podnosić ceny?
 • Brakuje Ci czasu na rozwój własnej marki, bo ciśniesz projekty klientów?
 • Ogólnie czujesz, że dajesz klientom włazić sobie na głowę, tak jakby to oni byli Twoimi szefami?

Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałaś/eś TAK - to szkolenie dla Ciebie.

Co da Ci uczestnictwo w szkoleniu?

01

Opracujesz jasne zasady pracy własnej i współpracy z klientami, by lepiej organizować pracę oraz zadbać o siebie i klientów.

02

03

Dowiesz się, jak komunikować zasady współpracy zarówno na samym początku, jak i już w procesie współpracy z klientem, a także jak reagować, gdy klient nie chce ich zaakceptować.

Rezerwuję miejsce!

Zapisz się i naucz się stawiać granice,

by zadbać o siebie i o klientów!

Dowiesz się, czym jest prawdziwa asertywność i czy bycie asertywnym to tylko "umiejętność mówienia nie". Poznasz powody, dla których posiadanie jasno wyznaczonych granic współpracy jest dobre zarówno dla Ciebie, jak i dla klienta.

04

Nabierzesz większej pewności siebie i wzrośnie Twoje poczucie własnej wartości, dzięki czemu każda kolejna współpraca będzie dla Ciebie przyjemniejsza, a biznes będzie dawał Ci więcej satysfakcji.

Dla kogo jest to szkolenie?

 • To szkolenie dla każdego, kto pracuje bezpośrednio z klientem w biznesie usługowym, eksperckim czy jako freelancer.
 • Będzie doskonałe dla wirtualnych asystentek, grafików, projektantek stron www, coachów, trenerek, copywriterów itp.
 • Ale tylko pod warunkiem, że chcesz rozwijać siebie i swój biznes z pewnością, że robisz to po swojemu i w zgodzie ze sobą :)

Nie jest to szkolenie dla Ciebie, jeśli asertywność i stawianie granic nie stanowi dla Ciebie problemu oraz jeśli masz spisane i egzekwujesz zasady swojej pracy i współprac.

Kto poprowadzi szkolenie?

Emilia Wojciechowska

coach, trenerka mentalna

Marzy mi się świat pełen ludzi, którzy nie chowają swoich talentów w szufladach. Takich, którzy w zgodzie ze sobą działają z odwagą, optymizmem i spokojem.

I dlatego właśnie zostałam coachem i ukończyłam Akademię Trenerów Mentalnych. Przez kilka lat pomagałam etatowcom odnaleźć zawodowe szczęście, a od 2 lat pokazuję przedsiębiorcom, jak mogą osiągać więcej, stresując się mniej.

Jestem mistrzynią w byciu sobą i uczę tego innych – bo to jedyna konkurencja,

w której wszyscy możemy wygrać jednocześnie!

Co mówią moje Klientki po pracy ze mną:

Kasia Borkowska

Wirtualna asystentka / kasiaborkow.pl

uczestniczka programu "Rusz z bloków"

Odkrycie, że mogę sobie sama ustać zasady gry było dla mnie mega wyzwalające. Zaczęłam doceniać siebie. W pewnym momencie ktoś napisał do mnie i zasugerował, że moje usług powinny być tańsze - wcześniej pokiwałabym głową i przyznała rację, teraz wzburzyłam się i wiedziałam, że nie ma racji! Wiem, w czym jestem bardzo dobra i jaką wartość wnoszę w życie innych ludzi.

Zaczęłam się więcej zastanawiać nad tym, jak i z kim chcę pracować. Mam w sobie większy spokój i poczucie własnej wartości. Pociągnęło to za sobą konkretne działania: zmiana strony internetowej, udział w profesjonalnej sesji fotograficznej. Zmieniłam postawę z proszącej na dającą wartość. A przez to samo zaczęli się do mnie zgłaszać właściwi klienci.

Wspiera działania w biznesie online / annakot.pl

uczestniczka programu "Rusz z bloków"

Anna Kot

Marta Hutnik

fotografka / www.martahutnik.pl

uczestniczka warsztatów

"Własny Kodeks Pracy"

Od dawna borykałam się z naruszaniem moich zawodowych granic - łatwo naginałam swoje zasady, odbieranie telefonów "po godzinach" było wręcz standardem. Emilia przygotowała dokładnie to, czego potrzebowałam! Już wstępne spisanie Kodeksu pomogło mi usystematyzować wiele zawodowych aspektów i określić ważne dla mnie granice. Warsztat dał mi też zupełnie nowe spojrzenie na procesy obsługi klienta, jakie mogę wprowadzić w swojej firmie.

Anna Kawecka

właścicielka agencji wirtualnych asystentek
i trener / va-vom.com

uczestniczka warsztatów

"Własny Kodeks Pracy"

Zapisałam się na warsztaty, gdyż stanęłam przed zadaniem stworzenia nowego regulaminu współpracy z klientami związanego ze zmianami, jakie zaplanowałam na 2021 rok w mojej firmie. Dostałam od Emilii wiele wskazówek i rozwiązań, które wprowadzę do swojego kodeksu współpracy, rozwiązań, które pomogą mi zadbać o spokój, budowanie biznesu po swojemu, jak

i asertywne zachowania. Serdecznie polecam każdej osobie, która chce poczuć spokój przy prowadzeniu firmy :)

Dlaczego warto mieć określone zasady

i granice we własnym biznesie?

Bez nich możesz szybko się wypalić, nie dając sobie przestrzeni na odpoczynek, rozwój i pracę nad własną marką. Biznes stanie się źródłem stresu i frustracji.

Pozwalasz sobie wejść na głowię, zgadzając się na coraz więcej, szybko odkrywając, że dajesz od siebie dużo więcej, niż przewiduje umowa - i faktura.

Na samą myśl o pracy z TYM klientem odechce Ci się w ogóle pracować.Dzięki jasnym zasadom rozwijasz siebie i swój biznes z pewnością siebie i w zgodzie ze sobą.

Masz czas na rozwój, pasję, spotkania z bliskimi.

Współpracujesz z takimi klientami, z jakimi naprawdę chcesz.

Lepiej i efektywniej organizujesz swoją pracę.

Komunikacja z Klientami staje się przejrzysta, łatwa, przyjemna!

Zapisz się na szkolenie!

Dlaczego warto mieć określone zasady i granice we własnym biznesie?

Chcesz tego dla siebie i swojego biznesu?

Co dokładnie czeka Cię na szkoleniu?

Asertywność jako wyraz miłości do siebie

Porozmawiamy o tym, czym jest asertywność, a czym nie jest. Przekonasz się, że to jedna z najważniejszych kompetencji we własnym biznesie. Omówimy też inne postawy w komunikacji.

Poznasz powody, dla których posiadanie jasno wyznaczonych granic współpracy jest dobre zarówno dla Ciebie, jak i dla klienta.

Granice - dlaczego są dobre i niezbędne?

Opowiem Ci o mojej koncepcji tworzenia swoich zasad - Własnego Kodeksu Pracy. Wykonasz ćwiczenia, które pomogą Ci wyznaczyć jasne granice. Podpowiem, co warto wpisać do Kodeksu.

Twój Własny Kodeks Pracy

Komunikowanie zasad

Dowiesz się, jak komunikować zasady na początku współpracy, a także w jej trakcie, szczególnie jeśli obawiasz się, że klient wtedy zrezygnuje ze współpracy.

A to wszystko na praktycznych przykładach i z ćwiczeniami. Otrzymasz karty pracy, które pozwolą Ci jak najwięcej zapamietać i wprowadzć praktyczne rozwiązania do swojego biznesu!

Jak wyznaczać granice w biznesie,

by zadbać o siebie i klientów

ZAPISY ZAMKNIĘTE!

57 zł

Szkolenie standard

 • udział w szkoleniu na żywo
 • nagranie szkolenia dostępne przez 7 dni
 • karty pracy
 • e-book "Własny Kodeks Pracy", który podsumowuje treści ze szkolenia i dzięki ćwiczeniom pomaga jeszcze lepiej wyznaczać i egzekwować granice
 • możliwość mailowego skonsultowania ze mną swojego Własnego Kodeksu Pracy po szkoleniu - ocenię go z punktu widzenia przedsiębiorcy i klienta

Szkolenie VIP

 • udział w szkoleniu na żywo
 • nagranie szkolenia dostępne przez 365 dni
 • karty pracy
 • e-book "Własny Kodeks Pracy", który podsumowuje treści ze szkolenia i dzięki ćwiczeniom pomaga jeszcze lepiej wyznaczać i egzekwować granice (wartość: 79 zł)
 • możliwość mailowego skonsultowania ze mną swojego Własnego Kodeksu Pracy po szkoleniu - ocenię go z punktu widzenia przedsiębiorcy i klienta (wartość: 197 zł)

147 zł

Dlaczego warto wybrać opcję VIP?

 • Po pierwsze, dostęp do nagrania otrzymujesz aż na rok, dzięki czemu możesz wracać do szkolenia wielokrotnie. Masz więc szansę wypróbować w praktyce wszystko, czego się nauczysz, nabrać więcej doświadczenia ze stawianiem granic, a potem wrócić, spojrzeć na szkolenie z nowej perspektywy i odkryć dla siebie coś nowego.
 • Po drugie, otrzymasz e-booka o wartości 79 zł, który stanowi podsumowanie szkolenia, a także zawiera dodatkowe treści, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć moje podejście do wyznaczania granic we własnym biznesie. Możesz też dzięki temu e-bookowi wrócić do ćwiczeń, które wykonamy na szkoleniu, a także popracować nad swoimi przekonaniami i wartościami, które pozwolą Ci stworzyć jeszcze lepszy Własny Kodeks Pracy.
 • Po trzecie, otrzymujesz możliwość mailowej konsultacji (wartość: 197 zł) swojego Własnego Kodeksu Pracy ze mną, bym zerknęła i podpowiedziała ewentualne zmiany. Spojrzę na niego z punktu widzenia przedsiębiorcy, by chronił Ciebie, ale też w punktu widzenia klienta, by zasady były jasne, przejrzyste i korzystne też dla niego. To też szansa na zadanie dodatkowych pytań o Twoją indywidualną sytuację, na co może nie starczyć czasu podczas szkolenia.

W sumie w cenie biletu VIP otrzymujesz dodatkowo bonusy o wartości 276 zł!

Ważne informacje:


 • Potwierdzenie zakupu w formie e-maila z mojego sklepu to potwierdzenie Twojego udziału w szkoleniu.
 • Karty pracy i link do szkolenia otrzymasz ode mnie na 3 dni przed szkoleniem oraz w dniu szkolenia.
 • Dostęp do nagrania (oraz e-book w pakiecie VIP) otrzymasz poprzez moją platformę kursów - dane dostępowe otrzymasz zaraz po zakupie.
 • Możliwość skonsultowania swojego Własnego Kodeksu Pracy masz przez 30 dni od szkolenia - do 31 marca 2021. Konsultacja będzie dotyczyć tylko Twojego Kodeksu i wyznaczania granic.