LETNIA PROMOCJA: 50 zł RABATU TYLKO DO KOŃCA LIPCA!

Odpisuj szybko

Zamawiam!

Pokażę Ci, jak błyskawicznie i bez stresu tworzyć maile

w trudnych sytuacjach w biznesie.

Zyskasz czas na zarabianie i zadbasz o cenne relacje!

na trudne maile!

Czytam więcej
 • Tracisz mnóstwo czasu, żeby zredagować treść, zamiast zajmować się pracą.
 • Czujesz się źle, przekazując negatywny feedback, nawet jeśli zawinił ktoś inny.
 • Nie chcesz popsuć relacji z zespołem.
 • Boisz się, że jeśli klient nie dostanie tego, co chce, odejdzie do konkurencji i stracisz dochód...
 • ...albo, co gorsza, obsmaruje Cię w internecie 😱

TRUDNE MAILE DOTYCZĄ TEŻ CIEBIE

Pomyśl chociażby, jak zareagowałaś na swoją pierwszą reklamację, jak długo głowiłaś się nad tym, w jaki sposób przypomnieć o zapłacie faktury czy wyjaśnić klientowi, że nie możesz uciąć części usług z pakietu. Niezależnie od tego, czy zareagowałaś paniką, czy spokojnie myślałaś nad odpowiedzią (przez 2 dni), jestem przekonana, że...

TEŻ TO PRZERABIAŁAM!

Kiedy do skrzynki wpadał jeden z takich maili, łapałam się za głowę i chciałam zamykać firmę. Długimi godzinami pracowałam nad zredagowaniem idealnej treści, która nikogo nie obrazi, a przy tym będzie skuteczna. I chociaż moje maile działały, marnowałam ogromne ilości czasu i energii, a przecież musiałam zarabiać.


Siedem lat na swoim nauczyło mnie, że chociaż każda sytuacja jest inna, to główne problemy stale wracają. Dlatego wypracowałam własne procesy i formuły. Z nimi komunikacja w mojej firmie zaczęła przebiegać szybko i skutecznie.

CHCESZ POZBYĆ SIĘ PROBLEMÓW
Z TRUDNYMI MAILAMI?

Szablony, które pomogą Ci odkorkować skrzynkę z trudnych maili.
Z moją instrukcją w łatwy sposób dopasujesz je do swojej sytuacji.
Bez trwogi w sercu i przepalonych godzin zaczniesz klikać "wyślij".

Stworzyłam 82 gotowe szablony

Zamawiam!

TO PRODUKT DLA CIEBIE, JEŚLI:

 • czujesz się niepewnie w przekazywaniu trudnych informacji
 • tracisz dużo czasu na pisanie i edycję maili
 • nie wiesz, jak pisać jasno i zrozumiale, a przy tym stanowczo
 • nie radzisz sobie z emocjami w stresującej wymianie zdań
 • boisz się, że kogoś obrazisz
 • masz problem z przekazaniem negatywnego feedbacku
 • z trudnością przychodzi Ci stawianie granic
"Trudne Maile" to kompletny przewodnik po dobrej komunikacji w biznesie:

To 82 gotowe szablony wiadomości, które wykorzystasz do komunikacji w swojej firmie. Przygotowałam je tak, by zadbały nie tylko o jasną komunikację, ale też o Twoje finanse. Każdy biznes opiera się na relacjach. Bez nich nie sprzedasz produktów, klienci nie wrócą po więcej, a świetni współpracownicy odejdą do konkurencji.

Dlatego w moim zestawie znajdziesz szablony wiadomości nie tylko do komunikacji z klientami, ale też do kontaktu z zespołem, freelancerami oraz z usługodawcami jako klientka.

82 szablony maili

Wskazówki o komunikacji w biznesie

Wraz z szablonami dostaniesz zbiór praktycznych wskazówek, jak prowadzić komunikację, która jest skuteczna i spójna z Twoją marką. Dowiesz się, jak dostosować komunikaty z szablonów do stylu i wartości zgodnych z tym, jak komunikujesz się na co dzień, a także kiedy warto złamać wewnętrzne zasady i wykorzystać język do osiągnięcia celów.

Instrukcję jak dodać szablony do swojej poczty

Szablony same w sobie pomogą Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu, ale jest coś jeszcze! Nauczę Cię, jak krok po kroku dodać najczęściej używane szablony do Outlooka lub Gmaila. Dzięki temu zyskasz do nich łatwy dostęp, a Twój "trudny mail" będzie gotowy nawet w kilkanaście sekund!

IconIcon

Video szkolenie o zarządzaniu relacjami w biznesie

Nagrałam dla Ciebie materiał o tym, jak ustalić własne zasady w relacjach biznesowych. To normalne, że z częścią klientów czy współpracowników łapiesz lepszy kontakt, a Wasza znajomość wychodzi poza ramy pracy. Nie musi to oznaczać zerwania relacji biznesowej. Pokażę Ci, jak zarządzać emocjami, wyznaczać granice i świadomie podchodzić do takich relacji.

IconIcon

Zdradzam w nim wskazówki, które pomogą Ci w staniu się klientką, o której marzą wszyscy przedsiębiorcy! Tak, bycie po tej drugiej stronie również wpływa na Ciebie jako przedsiębiorczynię i relacje, jakie budujesz.

Video szkolenie "Bądź idealną klientką"

Icon

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW?

Sprawdź pełną listę tematów!

SZABLONY PODRUPOWAŁAM W WYGODNE ROZDZIAŁY:

 • Oferta i negocjacje,
 • Kwestie finansowe,
 • Granice i zasady,
 • Reklamacje,
 • Przyjmowanie i dawanie feedbacku,
 • Nieobecności i niedowożenie,
 • Pożegnania 
 • Ty jako klientka

ZOBACZ PRZYKŁADOWY SZABLON WIADOMOŚCI

Szablon, dzięki któremu w prosty i konkretny sposób poinformujesz klienta o wzroście ceny w przypadku stałej współpracy (kliknij w obrazek, by powiększyć).

Icon

PRAKTYCZNE NARZĘDZIA

Wszystkie szablony możesz szybko spersonalizować i dostosować do własnych potrzeb. Możesz ich używać za każdym razem, kiedy na Twoją skrzynkę wpadnie trudna wiadomość. To praktyczne narzędzia, które przyspieszą Twoją pracę i znacznie ograniczą stres.


Zostały napisane z dbałością o język. Brzmią profesjonalnie, ale nie sztucznie. Powstały w duchu empatii, z jednoczesnym naciskiem na zasady asertywnej komunikacji, czerpiące z coachingu i psychologii pozytywnej.


Do każdego szablonu dodałam komentarze, które podpowiedzą Ci, jakie zmiany wprowadzić odpowiednio do Twojej sytuacji. Dodatkowo otrzymasz instrukcję, jak na stałe przenieść szablony do Twojej poczty. Będziesz je mieć zawsze pod ręką. Dostaniesz też zbiór przydatnych wskazówek i szkolenie o komunikacji w biznesie!

Jestem coachką biznesów online. Pomagam przedsiębiorczym kobietom stawiać siebie na pierwszym miejscu, dzięki pracy nad asertywnością, wyceną i odpoczynkiem. Z moim wsparciem kobiety pokonują blokady w głowie i zaczynają na nowo cieszyć się z pracy u siebie. Jestem autorką podcastu „Niezarobiona jestem” i programów grupowych „Rusz z bloków”, „Czas na Pieniądz".

Nazywam się Emilia Wojciechowska i wierzę w to, że dobra komunikacja może być Twoim wyróżnikiem w biznesie.

Dr Julita Paprotna

Copywriterka i redaktorka z wieloletnim doświadczeniem na rynku wydawniczym. Doktorka od literatury, która pomaga przedsiębiorczyniom ogarniać treści. Projektuje teksty sprzedażowe, poprawia ebooki. Uczy, jak pisać, by osiągać cele. Entuzjastka prostej polszczyzny i języka inkluzywnego.

KONSULTACJA JĘZYKOWA, KOREKTA I REDAKCJA

fot. J. Kocur-Czarny

Katarzyna Goworek

KOREKTA PO SKŁADZIE

SKŁAD

Barbara Zakrzewska

Zyskasz cenny czas na rozwój biznesu

Zadbasz o relacje ze stałymi klientami

Utrzymasz dobry kontakt ze swoim zespołem

Przestaniesz marnować pół dnia na wysłanie jednego maila.

Dostaniesz gotowe szablony, które sama dostosujesz do własnych potrzeb.


Uwolnisz czas na ważniejsze zadania w firmie.

Icon

Poczujesz się pewna siebie w komunikacji z klientami.


Unikniesz niedomówień i potencjalnych konfliktów.


Nauczysz się zasad uprzejmej asertywności.

IconIcon

Nauczysz się komunikować krytyczne uwagi, nie zaburzając dobrych relacji.


Zaczniesz stawiać granice i wyznaczać role, nawet jeśli utrzymujesz prywatne relacje ze współpracownikami.

Gotowe szablony trudnych maili przyspieszą komunikację w Twojej firmie i zwiększą jej efektywność:

DLACZEGO WARTO?

Opinie o Trudnych Mailach

Trudne maile to złoto <3 Dodatkowo okazały się wsparciem w chwilach zwątpienia w swoje racje. Szablony są asertywne, ale empatyczne. Proste i uniwersalne, a jednocześnie szczegółowe. Dzięki temu znalazłam tu nie tylko podpowiedzi, „jak to ująć”, ale też „co zrobić”, co szczególnie docenią młode przedsiębiorczynie. Emilia przewidziała naprawdę różne sytuacje i rozwiązania! Przy okazji to świetna inspiracja, o co warto uzupełnić swoje zasady współpracy. ;) Jestem pod wielkim wrażeniem!

Iza Pisarek-Godawa

redaktorka i projektantka e-booków, skladzwyrazem.pl

Przeglądając "Trudne maile", od razu na myśl przychodzi Emilia mówiąca "Niezarobiona jestem"
i przypominająca nam, po co prowadzimy biznes. Prosta szata graficzna, jak i podział rozdziałów pomaga nam efektywnie korzystać z ebooka. Nie dostajemy samych szablonów, ale również dużo wskazówek przy nich, co jest niezwykle cenne w korzystaniu z nich. Pomagają one lepiej rozumieć kontekst szablonu oraz zwracają uwagę na kwestie, o których mogłybyśmy zapomnieć. Wykorzystując szablony nie będę musiała dzielić swojej uwagi i czasu na wymyślanie treści e-maila, który planuję wysłać. Dzięki nim uwolnię mój czas i będę mogła tworzyć więcej pomocy dydaktycznych lub zwyczajnie odpocząć. Wróci do mnie energia, którą tracę na odpowiednie odpowiadanie na wiadomości. Trudne maile poleciłabym wszystkim osobom, które zauważają u siebie skłonności do bycia nieasertywnym!

twórczyni Matematycznych Obrazków, popularyzatorka zastosowania myślenia wizualnego i map myśli w edukacji matematycznej, wizualnie.art

Magda Łukasik

Techniczne wsparcie dla biznesów online, @aga.techniczne.wsparcie

Aga Małecka

Ebook “Szablony trudnych maili” zakupiłam, ponieważ zdarzają się sytuacje w mojej pracy, gdzie nie do końca wiem jak asertywnie, a zarazem z pełną kulturą odpowiadać na wiadomości od klientów. Gdy dowiedziałam się, że taki produkt chcę stworzyć Emilia wiedziałam, że będzie to genialny produkt i tak jest! Ebook jest bardzo estetycznie wydany. Klikalny spis treści sprawia, że szybko i bezproblemowo mogę przenieść się do szablonu, który interesuje mnie w danym momencie. Dodatkowe wskazówki, jak pracować z szablonami, a także jak je szybko zaimportować do Gmaila są naprawdę fantastyczne! Produkt ma swoją premierę, ale ja już miałam przyjemność skorzystać z ich pomocy w praktyce. Efekt? Komunikacja z klientem zakończona sukcesem! Ebook zdecydowanie polecam osobom, którym zależy na sprawnej komunikacji z klientami oraz tym, które pracują nad swoją asertywnością.

Image

projektantka stron www, e-booków i kursów online,
barbarazakrzewska.com

Barbara Zakrzewska

Zamów już teraz

TRUDNE MAILE

 • 82 szablony maili w formie e-booka (PDF) ze wskazówkami, które pomogą je dostosować do Twojej sytuacji
 • 2 mini-szkolenia video "Zarządzanie bliskimi relacjami w biznesie" oraz "Bądź idealną klientką"
 • videoinstrukcja dodania szablonów do Outlooka i Gmaila
 • aktualizacje szablonów w cenie! Jeśli pojawią się nowe szablony, otrzymasz nową wersję gratis!

197 zł

letnia promocja: 147 zł!

Zamawiam swój egzemplarz!

Uwolnij swój czas i swoją głowę

Niech trudne maile nie blokują dłużej Twojej pracy.

Wysyłaj je szybko i skutecznie!

Zamawiam!