Od chaosu
do kwiatu lotosu

Zapraszam Cię do wspólnej podróży
w poszukiwaniu wewnętrznego spokoju.

Warsztaty zostały odwołane.

Zapisz się na newsletter, bym poinformowała Cię o kolejnych terminach:

Zapisz się na newsletter i odbierz prezent »
Zapisz się na newsletter »

Lepsze radzenie sobie ze stresem

Równowaga, wewnętrzny spokój

Radość nawet
z małych rzeczy

Życie według własnych pragnień

O warsztacie

Dlaczego tak ważne jest, by pracować nad stresem?

Z jakiegoś powodu uznaliśmy, że stres jest zupełnie normalną częścią naszego współczesnego życia. Ponieważ świat pędzi szybko, i my musimy dołączyć do tego pędu, zgadzając się na to, że będziemy czuli wieczne napięcie, niepokój, zmartwienie.


Ja sama zmagałam się z ogromnym stresem, pracując na etacie, choć wtedy nie zdawałam sobie z tego sprawy. Chciałam sprostać wysokim oczekiwaniom, które postawiłam sama przed sobą. Myśl o pracy wywoływała ból brzucha, a w niedzielę wieczorem odczuwałam nieprzyjemne napięcie. Ciągle myślałam o pracy.


Własna działalność miała przynieść spokój i ukojenie, a zamiast tego stałam się jeszcze większym kłębkiem nerwów, stresów i zmartwień.


Gdy zaczęłam odczuwać w ciele skutki stresu, powiedziałam: dość! Nie o to mi chodziło, gdy przechodziłam na swoje!


Nie zgadzam się na to, że musimy pędzić, bo inni pędzą, mieć, bo inni mają, stresować się, bo inni się stresują. Wierzę, że można inaczej, bo sama przeszłam tę drogę. Okiełznałam stres, nauczyłam się łagodzić jego skutki i wiem, że nic nie muszę.

Plan warsztatów

Co nas czeka?

Część 1

Skąd się bierze stres?

Przyjrzymy się, czym jest stres z biologicznego punktu widzenia i do czego jest nam potrzebny. Odkryjesz źródła swojego stresu, usuniesz drzazgi mentalne i zaakceptujesz swoje emocje.

Część 2

Akceptacja

Stres często pojawia się dlatego, że mamy zbyt wysokie oczekiwania wobec siebie, przejmujemy się oczekiwaniami innych wobec nas, zbyt dużo bierzemy sobie na głowę. A do tego nie akceptujemy siebie takich, jakimi jesteśmy, ciągle chcemy coś w sobie zmieniać, poprawiać. Uświadomisz sobie oczekiwania wobec siebie, zaakceptujesz swoje wady.

Obiad

Ok. godz. 13-14

Pyszny, bezglutenowy i bezlaktozowy wegetariański

posiłek na ciepło (w cenie warsztatu).

Część 3

Uważność i relaks

Doświadczysz i nauczysz się kilku skutecznych technik relaksacyjnych oraz praktyki uważności. Dowiesz się, jak korzystać z nich na co dzień.

Część 4

Wdzięczność

Porozmawiamy o roli praktyki wdzięczności w redukcji stresu. Nauczysz się doceniać małe, codzienne rzeczy. Popracujesz nad poczuciem własnej wartości i przygotowujesz swoją listę ratunkową w stresie.

Zapisz się!

O prowadzącej

Kto zaprasza Cię na warsztaty?

Emilia Wojciechowska - coach i trener mentalny, absolwentka Akademii Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka, autorka książki "Idealnie Dopasowana".


Czujesz, że Twoje życie opanował stres i chaos? Ja sama się tak czułam, gdy otwierałam swoją firmę. Problemy ze snem, wieczne zmęczenie i to poczucie, że tak wiele robię, a efektów brak…


Któregoś dnia znajomy zapytał mnie, co jest moim celem w życiu. Odpowiedź przyszła od razu: spokój. Chcę żyć tak, by czuć wewnętrzny spokój i nie musieć się martwić o przyszłość. Chcę mieć poczucie harmonii i pewność, że żyję w zgodzie ze swoimi wartościami, pragnieniami i z tym, kim jestem.


Z dnia na dzień odkrywam w sobie coraz więcej tego spokoju. Pomagam ruszyć z miejsca oraz przywracać radość i spokój do życia innych. Wierzę, że żeby być naprawdę szczęśliwym w życiu, wszystkie jego elementy muszą po prostu dobrze ze sobą grać. Nie musi być idealnie - ważne, żeby wszystko do siebie pasowało. Odkąd to zrozumiałam, śpię jak dziecko :)

Opinie o pracy ze mną

Dlaczego skorzystałam

z usług Emilii? Bo przekonała mnie jej postawa na co dzień. Widziałam, że w swoim życiu i biznesie kieruje się zasadami, o których sama uczy. Jest autentyczna w tym co robi, a jej spokój wpływa bardzo relaksująco.

Miałem szczęście, że trafiłem do Emilii. Coaching to była najlepsza decyzja mojego życia! Bez sesji, które trwały 3 miesiące nie wiem czy dałbym radę wyjść z dołka w którym się znajdowałem.

Iza, wirtualna asystentka

Dariusz, barman

Justyna, brafitterka

Emilia pomogła mi przebrnąć przez moje niepoukładane sprawy biznesowo-ludzkie, co zaowocowało odważnym spojrzeniem w głąb siebie i na przyszłość. Rozpoczęło to zupełnie nowy rozdział w moim życiu i decyzja współpracy wydaje się być wielkim dobrem.

Marcelina, analityczka

Zdecydowałam się na współpracę z Emilią, ponieważ chciałam lepiej zadbać o siebie i nauczyć się skutecznie walczyć ze stresem w pracy. To profesjonalistka w każdym calu. Wykazuje ogromne zaangażowanie i pracuje z pasją. Posiada spore doświadczenie w pracy z ludźmi oraz cechy, dzięki którym współpraca z nią jest bezproblemowa.

Czy warsztat jest dla Ciebie?

Zapisz się, jeśli...

Zmagasz się z ciągła gonitwą myśli

Nie możesz się skoncentrować

Masz poczucie przytłoczenia obowiązkami

Nie możesz spać ani się zrelaksować

Przez wybuchy złości psują się Twoje relacje

Odczuwasz gorsze samopoczucie lub bóle

Czujesz blokadę przed działaniem

Czas odnaleźć wewnętrzny spokój!

Ten warsztat to nie tylko prosty zbiór technik antystresowych. Do stresu podejdziemy kompleksowo: od jego źródeł po radzenie sobie z nim i zapobieganie mu w przyszłości, byś autentycznie mogła/mógł prowadzić spokojniejsze, szczęśliwsze życie.


Krótka teoria będzie przeplatać się z konkretną praktyką, a do tego dodamy ćwiczenia, które pozwolą Ci spojrzeć z dystansu na wyzwania w Twoim życiu. Spotkamy się w miejscu, które sprzyja pracy nad sobą w kameralnej grupie.


Partnerzy warsztatów

Przygotowali dla Ciebie specjalne oferty, które otrzymasz razem z podarunkiem na koniec warsztatów!